O nás

                                                                            ziju_bez_lepku_logo_full

Kdo se za tím skrývá??? Jsme parta lidí, která ví, jaké to je, když si nemůžete pochutnat na všem. A ikdyž lidí s různými alergiemi a intolerancemi přibývá, paradoxně je stále těžké sehnat všechny správné potraviny a to na jednom místě. Chtěli bychom ušetřit Váš čas i energii běháním po několika různých obchodech, abyste si mohli dát své oblíbené jídlo. 

To, že máte nějaký omezení, nemusí nutně znamenat, že je potřeba vzdát se svých milovaných pokrmů, proto je pro Vás naši kuchaři připravují a vy si je můžete dát v pohodlí vašeho domova.  

I v našem týmu najdete členy, kteří přesně tuto alergii mají, a proto si můžete být jistí, že naši kuchaři připravují vše pečlivě a s láskou. Jsme tu proto, aby to vše pro Vás bylo co nejjednodušší a nejpohodlnější. :-) 

 

Jak to celé začalo?

Již přes 10 let se pohybujeme v oblasti gastronomie a bezlepkové kuchyně. Celé to začalo snahou dopřát bezlepkářům v našem okolí požitek z dobrých a tradičních jídel, které by si za normálních okolnosti nemohli dát, protože se při jejich přípravě lepek používá. V centru Prahy jsme otevřeli restauraci Švejk U Karla, ve které si od roku 2010 mohli pochutnat na tradičních českých pokrmech, jako je svíčková, guláš, řízek, smažák a mnoha dalších včetně dezertů…

 

Proč zrovna e-shop?

Doba je rychlá a času je málo. Proto Vám chceme co nejvíc usnadnit práci a ušetřit čas, jak jen to jde. Mnohdy není čas, energie ani chuť jezdit do obchodu a ztrácet tak drahocenné chvíle, které můžete trávit určitě i lepším způsobem. Z domova, nebo třeba při práci, když máte chvíli času, si můžete vše potřebné, včetně hotového jídla, objednat a my Vám to přivezeme na určené místo, které si zvolíte. Jak jednoduché :-)